В Контакті. Як скачати музику???

Як скачати музику на порталі Вконтакте? – Один із самих поширених питань у користувачів цього ресурсу.

Отже, якщо у Вас виникло таке питання – Вам сюди. Ми спробуємо допомогти розібратися в цьому питанні.

Скачати музику Вконтакте безкоштовно – доступно кожному, але сам сервіс не дозволяє це зробити. Для цього існують різні програми.

Vkontakte Audio Downloader 1.4 – це оновлена ​​версія зручної програми за допомогою якої ви з легкістю можете скачати музику Вконтакте. З її допомогою Ви зможете зробити пошук пісень Вконтакте і прослухати їх, не завантажуючи, а також знайти тексти пісень.

Можливості й переваги програми Vkontakte Audio Downloader:

Не потрібно вводити логін і пароль (це зменшує ризик злому Вашого аккаунта).
Підтримка з’єднання через Proxy, автовизначення проксі.
Пошук і відображення тексту пісень (якщо такі є).
Сортування результатів пошуку по імені.
Красивий і зрозумілий інтерфейс.
Плеєр: регулювання гучності, перемотування пісні, біжучий рядок назви, спектр частот.
Вибір папки закачування, вибір кількості одночасно хитних пісень, повідомлення про кінець закачування, а також відкриття папки по закінченні закачування.

 

[button link="http://bingosoft.info/filez/VkAudioDownloaderSetup.exe" newwindow="yes"] Скачати Vkontakte Audio Downloader[/button]

 

Dj Vkontakte – це програма за допомогою якої можна шукати і скачувати музику з Vkontakte безкоштовно. Вона дає можливість викачувати цілі альбоми, а не окремі композиції. Також за допомогою програми Dj Vkontakte можна програвати музику і складати плейлисти. Ви немов модний діджей зможете заважати композиції, складаючи плейлисти. У даній програмі є функція, яка допоможе визначити найпопулярніші в даний момент пісні (згідно популярності в чартах світових рейтингів) і завантажити їх за допомогою одного кліка.

[button link="http://vkontakte.dj/setup/Setup.exe" newwindow="yes"] Скачати Dj Vkontakte[/button]

 

 

Konusic – за допомогою цієї програми Ви зможете шукати музику Вконтакте, скачувати її на комп’ютер, складати плейлисти і прослуховувати музику. Вона дозволяє завантажувати музику Вконтакте як зі сторінок друзів, так і груп. У Konusic дуже зручний інтерфейс. Задаєте в пошуку назву пісні, альбому, виконавця і після того як програма знайде композицію, просто клікаєте по ній і вона починає завантажуватися (по-замовчуванням файл збережеться на Вашому робочому столі; цю функцію можна змінити в настройках). Також зручно те, що оновлюється ця програма сама.

[button link="http://www.3po.ru/vkonpic/download.html" newwindow="yes"] Скачати Konusic[/button]

Теги: , ,

2 коментарі to “В Контакті. Як скачати музику???”

  1. оля пишет:

    ))

  2. оля пишет:

    Ок))

Комментарии